Zilele acestea sunt programate zeci de meciuri de fotbal în județul Satu Mare. Prognoza meteo se anunță a fi una bună pentru această perioadă a anului, cu temperaturi ridicate. Dar sunt șanse de precipitații, mai mult sâmbătă.
Cu mențiunea că s-ar putea să apară mici modificări, vă prezentăm programul meciurilor din weekend.
Liga a IV-a Elite, Seria A, etapa a 5-a
Sâmbătă, 1 octombrie
Ora 13:30 – juniorii:
• Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou, teren Odoreu
Orele 14:00 / 16:00
Turul Micula – Oaşul 1969
Orele 16:30
• Recolta Dorolţ – Voinţa Turţ
Duminică, 2 octombrie
Ora 16:00 – seniorii:
• Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou
Marţi, 4 octombrie, următorul meci:
Orele 14:30 / 16:30
• Ştiinţa Beltiug – Unirea Păuleşti, teren Petin
Liga a IV-a Elite, Seria B, etapa a 5-a
Sâmbătă, 1 octombrie
Orele 13:00 / 15:00
• Stăruinţa Berveni – Olimpia MCMXXI
Ora 15:00 – seniorii:
• Viitorul Vetiş – Unirea Tăşnad
Duminică, 2 octombrie
Orele 13:00 / 15:00
• Schwaben K. Cămin – AS Căpleni
• Fortuna Căpleni – Luceafărul Decebal
Liga a IV-a, Seria A, etapa a 6-a
Vineri, 30 septembrie
Orele 17:00
• Termala Dindeşti – Someșul Oar
Duminică, 2 octombrie
Orele 14:00
• Real Andrid – Schamagosch Ciumeşti
Orele 15:00
• Frohlich Foieni – Vulturii Santău
• AS Viitorul Lucăceni – Kneho Urziceni
• Crasna Moftinu Mic – Recolta Sanislău
• Victoria Carei II – Platanul Marna, teren Marna
Liga a IV-a, Seria B, etapa a 6-a
Sâmbătă, 1 octombrie
Orele 15:30 – Someşul Odoreu – Voinţa Doba
Duminică, 2 octombrie
Orele 12:00 – Codreana Homoroade – Victoria Apa
Orele 16:00 – Ugocea Porumbeşti – Cetate Ardud
Orele 17:00 – CSM SM II – Voinţa Lazuri, teren Dinamo
Liga a V-a, Seria A, etapa a 4-a
Duminică, 2 octombrie
Ora 12:00 – Domăneşti – M. Mare, teren Moftinu Mic
Ora 12:30 – Olimpia Căuaş – Luceafărul Decebal II
Ora 15:00 – Dacia Supur – Unirea Pişcolt
Liga a V-a, Seria A, etapa a 4-a
Duminică, 2 octombrie
Ora 14:00 – Înfrăţirea Tarna Mare – Unirea Bercu
Ora 15:00 -Sporting Culciu – Viitorul Viile SM
Fii primul care comentează