Satu Mare: Două zile pline cu meciuri în fotbalul judeţean

Scris de Ionuţ Blăjean, 11 septembrie 2021 « Ştirea precedentă | Înapoi la index | Ştirea următoare »

Este un sfârşit de săptămână plin cu meciuri de fotbal în Liga 4 Elite şi Liga 4.

Vremea se anunţă a fi ideală pentru această perioadă a anului, astfel iubitorii fotbalului judeţean sunt invitaţi la spectacol. Vă prezentăm oficialii delegaţi de Asociaţia Judeţeană de Fotbal Satu Mare:

Liga 4 Elite – Seria A (etapa 3)
Sâmbătă, 11 septembrie
Ora 14:00 / 16:00
• Olimpia MCMXXI SM – Unirea Păuleşti (arbitrează Pop Ionel – Botoş Roland, Moisa Florin, observator – Marcel Savaniu)
15:00 / 17:00
• Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolţ (Bogdan Răzvan, Nagy Szabolcs, Raţ Sebastian Jr.,. Halici Eugen)
Duminică, 12 septembrie
15:00 / 17:00
• Talna Oraşu Nou – Turul Micula (Bathory Ştefan, Nagy Szabolcs, Denis Gherman, Năstruţ Liviu)
• Luceafărul Decebal – Energia Negreşti Oaş (Kovacs Szabolcs, Pop Emanuel, Raţ Sebastian Jr., Neichi Sergiu)

Liga 4 Elite – Seria B (etapa 3)
Sâmbătă, 11 septembrie
15:00 / 17:00
• Viitorul Vetiş – Unirea Tăşnad (Rebegea Ciprian, Toth Kristian, Bathory Ştefan, Borz Ionel)
• CSM Victoria Carei – Fortuna Căpleni (Pop Emanuel, Mihai Marius, Sas Bogdan, Pataki Zoltan)
• Stăruinţa Berveni – Recolta Sanislău (Bauer Iosif, Maxi Cătălin, Bauer Adalbert, Kegyes Tibi)
Duminică, 12 septembrie
15:00 / 17:00
• AS Căpleni – Schwaben K. Cămin (Bogdan Răzvan, Bonţidean Daniel, Estan Alex, Vigu Iosif)

Liga 4 – Seria A (etapa 2)
Sâmbătă, 11 septembrie
11:00
• Someşul Oar – Kneho Urziceni (Sălăgean Norbert, Maxi Cătălin, Jennifer Damian, Swarcz Oscar)
Duminică, 12 septembrie
14:00
• Platanul Marna – Crasna Moftinu Mic (-Carei-, Chiorean George, Scwarkopf Istvan, Bâlc Csaba)
Duminică, 12 septembrie
17:00
• Termala Dindeşti – Unirea Pişcolt (-Carei-, Chiorean George, Scwarkopf Istvan, Gherasim Alexandru)
• Viitorul Lucăceni – Real Andrid (Pop Ionel, Moisa Florin, Jennifer Damian, Dumitraş Gheorghe)
• Vulturii Santău – CSM Victoria Carei II (Ciceu Marian, Ardelean Vlad, Man Cătălin, Raţ Sebastian)
Duminică, 12 septembrie
ora 18:00
• AS Ghenci – Schamagosch Ciumeşti (Sălăgean Norbert, Botos Roland, Chiorean Raul, Rus Gavril)
• Frohlich Foieni stă

Liga 4 – Seria B (etapa 1)
Sâmbătă, 11 septembrie
17:00
• Someşul Odoreu – Victoria Apa (Simon Elek, Miclăuş Răzvan, Szabo Andrei, Matei Claudiu)
Duminică, 12 septembrie
Ora 14:00
• Dacia Medieşu Aurit – Sportul Botiz (Mihai Marius, Lauruk Ciprian, Deac Vlad, Racolţa Vasile)
• Voinţa Lazuri – Speranţa Halmeu (Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert, Turtureanu Ioan)
Ora 17:00
• Venus Dumbrava – Codreana Homoroade (Kopriva Zsolt, Toth Kristian, Popescu Tudor, Dorca Marcel)
• Voinţa Turţ – Cetate 800 Ardud, teren Beltiug (Rebegea Ciprian, Trella Zoran, Bor Alberto, Neichi Ioan)
• Voinţa Babţa – Voinţa Doba (amânat)

Abonează-te acum Online!
Adaugă un comentariu Ne păstrăm dreptul de a refuza publicarea comentariilor care nu respectă nişte reguli simple ale bunului simţ, care reprezintă atac la persoană, sau care sunt off-topic. Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.

Tastează numerele care apar! Exemplu: 7 5 unu şapte = 7517

  • Telefoane utile

    • Apel unic de urgenţă112
    • Ambulanţa0261-741111
    • Pompieri0261-711212
    • Agenţia CFR0261-711002
    • Distrigaz0261-710928
    • Informaţii CFR0261-768704
    • Deranjamente Electrica0261-929
    • Poliţia0261-807777
    • Informaţia Zilei0261-767300
    • Apaserv (apel gratuit, non stop)0800-827-776
    • Urgenţe E.ON Gaz (tel verde)0800-800-928
    • Jandarmeria0261-769-760
    • Poliţia Locală0261-727020
    • CMJ0261-717123, 716513
    • Intervenţii microcentrale0742.708.708
    • Depanare ACR0744792297
    • Depanare auto NON-STOP0733-507026, 0744-507026
    • Spitalul Judeţean I0261-727050
    • Spitalul Judeţean II0261-715696
    • Stomatologie, Urgente0771.049.416
    • Refugiu de noapte0261-750135
    • Agenţia TAROM0261-712795
    • Autogara0261-768439
    • R.A. Transurban0261-721971
    • Prefectura0261-716309
    • Primăria Satu Mare0261-807569, 807553
    • SC RDS SA0361-400.401
    • Pompe funebre0261-716590
    • Agenţie de turism0261-737915
    • Protecţia Consumatorilor (tel verde)0800-080-999
    • Locaterm (non-stop)0261-733693
    • Birou teritorial anticorupţie0261.759.780
    • Anticorupţie MAI0261-710.690
  • Curs Valutar

  • Arhivă articole Informaţia Zilei

  • Dacă vrei ca reclama ta să apară aici, sună la 0261.767.303 sau 0724.103.517