Arbitrii şi observatorii delegaţi în fotbalul

Scris de Ionuţ Blăjean, 20 mai 2022 « Ştirea precedentă | Înapoi la index | Ştirea următoare »

Arbitri şi observatorii delegaţi de AJF Satu Mare la meciurile din Liga 4 Elite şi Liga 4:

Liga 4 Elite, playoff (etapa 5)
Sâmbătă, 21 mai
Orele 16:00 / 18:00
• CSM Victoria Carei – Unirea Tăşnad
A: Kovacs Szabolcs
A1: Pop Emanuel
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Pataki Zoltan
• Oaşul Negreşti Oaş – Recolta Dorolţ
A: Rebegea Ciprian
A1: Bathory Ştefan
A2: Denis Gherman
Obs. Marcel Savaniu
Duminică, 22 mai
Ora 18:00 – seniorii
• Talna Oraşu Nou – Olimpia MCMXXI
A: Kovacs Szabolcs
A1: Maxi Cătălin
A2: Lukacs Levente
Obs. Gherasim Alexandru
Orele 12:00 – juniorii / 18:30 – seniorii
• AFC Căpleni – Viitorul Vetiş
A: Rebegea Ciprian
A1: Matei Claudiu
A2: Miclăuş Răzvan
Obs. Năstruţ Liviu

Liga 4 Elite, playout (etapa 4)
Duminică, 22 mai
Ora 15:00 – seniorii
• Fortuna Căpleni – Schwaben K. Cămin
A: Rebegea Ciprian
A1: Matei Claudiu
A2: Miclăuş Răzvan
Obs. Kegyes Tiberiu
Orele 16:00 / 18:00
• Turul Micula – Ştiinţa Beltiug
A: Radu Tudor
A1: Botos Roland
A2: Reday Arpad
Obs. Vigu Iosif
• Luceafărul Decebal – Unirea Păuleşti
A: Neichi Sergiu
A1: Şerban Ovidiu
A2: Ardelean Vlad
Obs. Ziman Cornel
• Recolta Sanislău – Stăruinţa Berveni
A: Popa Ionel
A1: Moisa Florin
A2: Chiorean George
Obs. Racolţa Vasile

Liga 4, Seria A (etapa 19)
Sâmbătă, 21 mai
Ora 18:00:
• Schamagosch Ciumeşti – Kneho Urziceni
A: Kovacs Szabolcs
A1: Ciceu Marian
2: Dan Mihuţ
Obs. Rus Gavril
• Someşul Oar – Frohlich Foieni
A: Matei Claudiu
A1: Trella Zoran
A2: Coman Marius
Obs. Borz Ionel
Duminică, 22 mai
Ora 15:00:
• Viitorul Lucăceni – CSM Victoria Carei II
A: Popa Ionel
A1: Moisa Florin
A2: Chiorean George
Obs. Dorca Marcel
• Real Andrid – Crasna Moftinu Mic
A: Popescu Tudor
A1: Sician Marcel
A2: Rentea Florin
Obs. Mîndreanu Remus
Ora 18:00:
• Unirea Pişcolt – AS Ghenci
A: Dragoş Bogdan
A1: Toth Kristian
A2: Jennifer Damian
Obs. Stoica Viorel
• Platanul Marna – Vulturii Santău
A: Peter Alin
A1: Juhasz Tibor
A2: Peter Iulian
Obs. Şuta Nicolae
• Termala Dindeşti stă

Liga 4, Seria B (etapa 17)
Sâmbătă, 21 mai
Ora 12:00
• Voinţa Doba – Voinţa Lazuri
A: Simon Elek
A1: Batori Patrick
A2: Sabo Andrei
Obs. Turtureanu Ioan
Ora 18:00
• Speranţa Halmeu – Someşul Odoreu, teren Porumbeşti
A: Radu Tudor
A1: Maxi Cătălin
A2: Moisa Florin
Obs. Iuhas Ioan
Duminică, 22 mai
Ora 14:45
• Voinţa Babţa – Sportul Botiz
Brigadă din Sălaj
Obs. Morar Nicolae
Ora 15:00
• Victoria Apa – LPS Satu Mare (Venus Dumbrava), teren Dinamo
A: Simon Elek
A1: Batori Patrick
A2: Denis Gherman
Obs. Pataki Zoltan
Ora 16:00
• Voinţa Turţ – Dacia Medieşu Aurit
A: Pop Emanuel
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Andreica Marcel
• Cetate Ardud – Codreana Homoroade, amânat
Program Liga 5

Liga 5 (etapa 16)
Sâmbătă, 21 mai
Ora 17:00
• Decebal II – Tarna Mare
A: Simon Elek
A1: Jennifer Damian
A2: Estan Alex
Obs. Raţ Sebastian
Duminică, 22 mai
Ora 18:00:
• Unirea Bercu – Porumbeşti
A: Simon Elek
A1: Batori Patrick
A2: Gherman Denis
Obs. Scwarcz Oscar
• Dacia Supur – Moftinu Mare
A: Popescu Tudor
A1: Rentea Florin
A2: Sician Marcel
Obs. Bâlc Csaba
• Viitorul Viile SM – Recolta Dorolţ II Dara, amânat
• Termala Dindeşti II – Olimpia Căuaş, amânat

Abonează-te acum Online!
Adaugă un comentariu Ne păstrăm dreptul de a refuza publicarea comentariilor care nu respectă nişte reguli simple ale bunului simţ, care reprezintă atac la persoană, sau care sunt off-topic. Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.

Tastează numerele care apar! Exemplu: 7 5 unu şapte = 7517