Sâmbătă şi duminică avem ultimele meciuri în judeţ din luna octombrie. AJF Satu Mare a anunţat programul şi oficialii delegaţi. Juniorii încep de la ora 12:30, iar seniorii de la ora 15:00. Program:
Liga IV Elite (etapa 9)
Sâmbătă, 28 octombrie
• Doba – Beltiug (C. Chiriloaia, A. Reday, Cr. Pop, C. Ziman)
• Negreşti – Oraşu Nou (C. Por, Z. Kopriva, C. Gireadă, Z. Pataki)
• Carei – Moftinu Mic (11:00 şi 13:00, O. Mazilu, E. Pop, S. Tăbăcaru, Z. Torok)
Duminică, 29 octombrie
• Lipău – Babţa (Ş. Bathory, Cr. Pop, S. Nagy, A. Gherasim)
• Dorolţ – Micula (R. Vidican, T. Kopriva, D. Orha, I. Vigu)
• Certeze stă
Liga IV
Seria A (etapa 9)
Sâmbătă, 28 octombrie
• Craidorolţ – Medieşu Aurit (Ş. Bathory, L. Lukacs, A. Estan, S. Cseh)
Duminică, 29 octombrie
• Botiz – Apa (C. Merkly, D. Muntean, F. Rentea, C. Prodan)
• Vetiş – Păuleşti (R. Bogdan, B. Mihali, E. Pop, A. Bor, Z. Pataki)
• Mădăras – Odoreu (C. Ghirati, M. Sician, B. Sician, Ghe. Dumitraş)
• Lazuri – Oar (G. Chiorean, M. Vass, Z. Szakacs, L. Năstruţ)
• Halmeu – Dumbrava (A. Hariş, V. Bâle, M. Pintea)
• Viile SM – Livada (S. Raţ, I. Bauer, A. Bauer, I. Borz)
Seria B (etapa 10)
Sâmbătă, 28 octombrie
• Ghenci – Sanislău (14:00 şi 16:00, R. Bogdan, C. Zsigrai, A. Boroş, I. Turtureanu)
Duminică, 29 octombrie
• F. Căpleni – Andrid (L. Pop, R. Botoş, F. Moisa, E. Halici)
• Foieni – Lucăceni (Ş. Peneghi, K. Toth, C. Miron, T. Kegyes)
• Cămin – Tiream (S. Kovacs, T. Kopriva, N. Sălăgean, I. Pecz)
• Pişcolt – Ciumeşti (A. Popa, B. Raţ, P. Popa, C. Matei)
• Santău – AS Căpleni (C. Rebegea, M. Nagy, B. Griszhaber, I. Iuhas)
• Berveni – Domăneşti (amânat)
Liga V (etapa 9)
Sâmbătă, 28 octombrie
• Căuaş – Agriş (M. Coman, A. Babiciu, V. Bumbuc, R. Chioreanu)
Duminică, 29 octombrie
• Marna – Turulung (S. Petruţ, S. Bărbăuş, D. Jennifer, G. Rusu)
• Ardud – Porumbeşti (R. Pop, T. Cereteu, M. Ghencean, V. Stoica)
• Moftinu Mare – Bogdand (F. Roşu, A. Ilieş, V. Borza, N. Morar)
• Decebal – Homoroade (teren Homoroade, V. Bărbos, A. Sabo, P. Batori, P. Lizac)
• Urziceni – Bercu (M. Ciceu, T. Juhasz, V. Ardelean, G. Menninger)
• Crucişor – Dorolţ II (14:30, R. Miclăuş, D. Bonţidean, M. Miklos, V. Racolţa)
• Supur stă
Fii primul care comentează