Satu Mare: S-a stabilit programul meciurilor din Liga 4 Elite!

Scris de Ionuţ Blăjean, 15 septembrie 2020 « Ştirea precedentă | Înapoi la index | Ştirea următoare »

Comisia de Competiţii a Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare a stabilit marţi, 15 septembrie 2020, formatul seriilor, respectiv programul meciurilor Ligii a 4-a Elite, Seria A şi Seria B. S-a folosit Tabela Berger nr. 2 (12 echipe).

Data la care se vor desfăşura jocurile primei etape va fi comunicată ulterior, în timp util.

Liga a IV-a ELITE – SERIA A

1 Talna Oraşu Nou

2 Victoria Apa

3 Energia Negreşti Oaş

4 Speranţa Halmeu

5 Dacia Medieşu Aurit

6 Turul Micula

7 Unirea Păuleşti

8 Ştiinţa Beltiug

9 Luceafărul Decebal

10 Olimpia MCMXXI

11 Recolta Dorolţ

12 Voinţa Turţ

 

Etapa 1

Talna Oraşu Nou – Victoria Apa

Energia Negreşti Oaş – Speranţa Halmeu

Dacia Medieşu Aurit – Turul Micula

Unirea Păuleşti – Ştiinţa Beltiug

Luceafărul Decebal – Olimpia MCMXXI

Recolta Dorolţ – Voinţa Turţ

 

Etapa a 2-a

Voinţa Turţ – Energia Negreşti Oaş

Victoria Apa – Recolta Dorolţ

Speranţa Halmeu – Talna Oraşu Nou

Turul Micula – Luceafărul Decebal

Ştiinţa Beltiug – Dacia Medieşu Aurit

Olimpia MCMXXI – Unirea Păuleşti

 

Etapa a 3-a

Recolta Dorolţ – Olimpia MCMXXI SM

Turul Micula – Voinţa Turţ

Unirea Păuleşti – Energia Negreşti Oaş

Talna Oraşu Nou – Ştiinţa Beltiug

Speranţa Halmeu – Victoria Apa

Dacia Medieşu Aurit – Luceafărul Decebal

 

Etapa a 4-a

Dacia Medieşu Aurit – Speranţa Halmeu

Ştiinţa Beltiug – Victoria Apa

Luceafărul Decebal – Talna Oraşu Nou

Energia Negreşti Oaş – Olimpia MCMXXI SM

Recolta Dorolţ – Turul Micula

Voinţa Turţ – Unirea Păuleşti

 

Etapa a 5-a

Victoria Apa – Energia Negreşti Oaş

Olimpia MCMXXI SM – Dacia Medieşu Aurit

Turul Micula – Unirea Păuleşti

Talna Oraşu Nou – Voinţa Turţ

Ştiinţa Beltiug – Speranţa Halmeu

Luceafărul Decebal – Recolta Dorolţ

 

Etapa a 6-a

Unirea Păuleşti – Recolta Dorolţ

Energia Negreşti Oaş – Ştiinţa Beltiug

Victoria Apa – Voinţa Turţ

Speranţa Halmeul – Luceafărul Decebal

Turul Micula – Olimpia MCMXXI SM

Talna Oraşu Nou – Dacia Medieşu Aurit

 

Etapa a 7-a

Voinţa Turţ – Luceafărul Decebal

Olimpia MCMXXI SM – Victoria Apa

Ştiinţa Beltiug – Turul Micula

Dacia Medieşu Aurit – Energia Negreşti Oaş

Unirea Păuleşti – Talna Oraşu Nou

Recolta Dorolţ – Speranţa Halmeu

 

Etapa a 8-a

Olimpia MCMXXI SM – Ştiinţa Beltiug

Talna Oraşu Nou – Recolta Dorolţ

Dacia Medieşu Aurit – Voinţa Turţ

Speranţa Halmeu – Unirea Păuleşti

Victoria Apa – Turul Micula

Luceafărul Decebal – Energia Negreşti Oaş

 

Etapa a 9-a

Turul Micula – Speranţa Halmeu

Unirea Păuleşti – Victoria Apa

Energia Negreşti Oaş – Talna Oraşu Nou

Recolta Dorolţ – Dacia Medieşu Aurit

Luceafărul Decebal – Ştiinţa Beltiug

Voinţa Turţ – Olimpia MCMXXI SM

 

Etapa a 10-a

Talna Oraşu Nou – Turul Micula

Speranţa Halmeu – Olimpia MCMXXI SM

Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit

Ştiinţa Beltiug – Voinţa Turţ

Energia Negreşti Oaş – Recolta Dorolţ

Unirea Păuleşti – Luceafărul Decebal

 

Etapa a 11-a

Recolta Dorolţ – Ştiinţa Beltiug

Turul Micula – Energia Negreşti Oaş

Voinţa Turţ – Speranţa Halmeu

Luceafărul Decebal – Victoria Apa

Dacia Medieşu Aurit – Unirea Păuleşti

Olimpia MCMXXI SM – Talna Oraşu Nou

 

Liga a IV-a ELITE – SERIA B

1 AS Căpleni

2 Recolta Sanislău

3 Stăruinţa Berveni

4 Real Andrid

5 Crasna Moftinu Mic

6 Voinţa Doba

7 CSM Victoria Carei

8 Viitorul Lucăceni

9 Unirea Tăşnad

10 Schwaben Kalmandi Cămin

11 Frohlich Foieni

12 Fortuna Căpleni

 

Etapa 1

AS Căpleni – Recolta Sanislău

Stăruinţa Berveni – Real Andrid

Crasna Moftinu Mic – Voinţa Doba

CSM Victoria Carei – Viitorul Lucăceni

Unirea Tăşnad – Schwaben Kalmandi Cămin (teren Cămin)

Frohlich Foieni – Fortuna Căpleni

 

Etapa a 2-a

Fortuna Căpleni – Stăruinţa Berveni

Recolta Sanislău – Frohlich Foieni

Real Andrid – AS Căpleni

Voinţa Doba – Unirea Tăşnad

Viitorul Lucăceni – Crasna Moftinu Mic

Schwaben Kalmandi Cămin – CSM Victoria Carei

 

Etapa a 3-a

Frohlich Foieni – Schwaben Kalmandi Cămin

Voinţa Doba – Fortuna Căpleni

CSM Victoria Carei – Stăruinţa Berveni

AS Căpleni – Viitorul Lucăceni

Real Andrid – Recolta Sanislău

Crasna Moftinu Mic – Unirea Tăşnad

 

Etapa a 4-a

Crasna Moftinu Mic – Real Andrid

Viitorul Lucăceni – Recolta Sanislău

Unirea Tăşnad – AS Căpleni

Stăruinţa Berveni – Schwaben Kalmandi Cămin

Frohlich Foieni – Voinţa Doba

Fortuna Căpleni – CSM Victoria Carei

 

Etapa a 5-a

Recolta Sanislău – Stăruinţa Berveni

Schwaben Kalmandi Cămin – Crasna Moftinu Mic

Voinţa Doba – CSM Victoria Carei

AS Căpleni – Fortuna Căpleni

Viitorul Lucăceni – Real Andrid

Unirea Tăşnad – Frohlich Foieni

 

Etapa a 6-a

CSM Victoria Carei – Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni – Viitorul Lucăceni

Recolta Sanislău – Fortuna Căpleni

Real Andrid – Unirea Tăşnad

Voinţa Doba – Schwaben Kalmandi Cămin

AS Căpleni – Crasna Moftinu Mic

 

Etapa a 7-a

Fortuna Căpleni – Unirea Tăşnad

Schwaben Kalmandi Cămin – Recolta Sanislău

Viitorul Lucăceni – Voinţa Doba

Crasna Moftinu Mic – Stăruinţa Berveni

CSM Victoria Carei – AS Căpleni

Frohlich Foieni – Real Andrid

 

Etapa a 8-a

Schwaben Kalmandi Cămin – Viitorul Lucăceni

AS Căpleni – Frohlich Foieni

Crasna Moftinu Mic – Fortuna Căpleni

Real Andrid – CSM Victoria Carei

Recolta Sanislău – Voinţa Doba

Unirea Tăşnad – Stăruinţa Berveni

 

Etapa a 9-a

Voinţa Doba – Real Andrid

CSM Victoria Carei – Recolta Sanislău

Stăruinţa Berveni – AS Căpleni

Frohlich Foieni – Crasna Moftinu Mic

Viitorul Lucăceni – Unirea Tăşnad

Fortuna Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

 

Etapa a 10-a

AS Căpleni – Voinţa Doba

Real Andrid – Schwaben Kalmandi Cămin

Recolta Sanislău – Crasna Moftinu Mic

Viitorul Lucăceni – Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni – Frohlich Foieni

CSM Victoria Carei – Unirea Tăşnad

 

Etapa a 11-a

Frohlich Foieni – Viitorul Lucăceni

Voinţa Doba – Stăruinţa Berveni

Fortuna Căpleni – Real Andrid

Unirea Tăşnad – Recolta Sanislău

Crasna Moftinu Mic – CSM Victoria Carei

Schwaben Kalmandi Cămin – AS Căpleni

*Comisia de Competiţii AJF îşi rezervă dreptul de a opera modificări în structura programului competiţional, în funcţie de cerinţele protocolului medical Covid-19.

Abonează-te acum Online!
Adaugă un comentariu Ne păstrăm dreptul de a refuza publicarea comentariilor care nu respectă nişte reguli simple ale bunului simţ, care reprezintă atac la persoană, sau care sunt off-topic. Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.

  • Telefoane utile

    • Apel unic de urgenţă112
    • Ambulanţa0261-741111
    • Pompieri0261-711212
    • Agenţia CFR0261-711002
    • Distrigaz0261-710928
    • Informaţii CFR0261-768704
    • Deranjamente Electrica0261-929
    • Poliţia0261-807777
    • Informaţia Zilei0261-767300
    • Apaserv (apel gratuit, non stop)0800-827-776
    • Urgenţe E.ON Gaz (tel verde)0800-800-928
    • Jandarmeria0261-769-760
    • Poliţia Locală0261-727020
    • CMJ0261-717123, 716513
    • Intervenţii microcentrale0742.708.708
    • Depanare ACR0744792297
    • Depanare auto NON-STOP0733-507026, 0744-507026
    • Spitalul Judeţean I0261-727050
    • Spitalul Judeţean II0261-715696
    • Stomatologie, Urgente0771.049.416
    • Refugiu de noapte0261-750135
    • Agenţia TAROM0261-712795
    • Autogara0261-768439
    • R.A. Transurban0261-721971
    • Prefectura0261-716309
    • Primăria Satu Mare0261-807569, 807553
    • SC RDS SA0361-400.401
    • Pompe funebre0261-716590
    • Agenţie de turism0261-737915
    • Protecţia Consumatorilor (tel verde)0800-080-999
    • Locaterm (non-stop)0261-733693
    • Birou teritorial anticorupţie0261.759.780
    • Anticorupţie MAI0261-710.690
  • Curs Valutar

  • Arhivă articole Informaţia Zilei

  • Dacă vrei ca reclama ta să apară aici, sună la 0261.767.303 sau 0724.103.517