Program ITV: 00.00 Audienţe în direct, cu Sergiu Podină, invitaţi Eva Laczko, Mihai Toth, Csaba Laposi, titlul emisiunii: Concert memorial Elvis Presley la Satu Mare (reluare) 01.00 Agenda publică, cu Stela Cădar, invitaţi Aurelia Fedorca, Romeo Nicoară, Mircea Dobra, titlul emisiunii: Ce se alege din programul de guvernare PSD? (reluare) 02.33 Viaţa la ţară, cu Ioan Aniţaş, titlul emisiunii: Iepurii mai profitabili decât vacile? 03.35 Street music festival 04.25 Educaţie ecologică, cu Cristina Bursuc, invitat Elisabeta Bekessy, titlul emisiunii: Concursul Viaţă pentru mediu la final 04.56 Performanţe fără recompense 05.25 Fior di Szatmar 06.30 Gimnastica de dimineaţă, cu Ioana Zaharia, cu antrenoarea Simona Nistea 07.00 Ştiri 07.30 Gimnastica de dimineaţă, cu Ioana Zaharia, cu antrenorul Arnold Anzik 08.00 Audienţe în direct, cu Sergiu Podină, invitaţi Eva Laczko, Mihai Toth, Csaba Laposi, titlul emisiunii: Concert memorial Elvis Presley la Satu Mare (reluare) 09.00 Gimnastica de dimineaţă, cu Ioana Zaharia, cu antrenoarea Simona Nistea 09.43 Panoramic sportiv, cu Ionuţ Blăjean, invitaţi Vasile Fuşle, Attila Felcz, titlul emisiunii: Turneu internaţional de judo la veterani în 21 octombrie 10.26 Religie, cu Mihaela Ghiţă, invitat Florin Fodoruţ, titlul emisiunii: Cum învingem deznădejdea? 11.15 Teleshopping 11.30 Agenda publică, cu Stela Cădar, invitaţi Aurelia Fedorca, Romeo Nicoară, Mircea Dobra, titlul emisiunii: Ce se alege din programul de guvernare PSD? (reluare) 13.00 Ştiri 13.36 Sănătate, cu Mihaela Ghiţă, invitat Georgeta Pop, titlul emisiunii: Noi soluţii pentru investigaţii paraclinice 14.09 Teleshopping 14.25 Sport, meci de fotbal FC Olimpia- ASU Poli Timişoara 16.05 Educaţie ecologică, cu Cristina Bursuc, invitat Elisabeta Bekessy, titlul emisiunii: Promovarea transporturilor alternative nepoluante 16.37 Iată omul, cu Gabriel Ghişan, invitat Marinello Norbeto 17.35 În slujba comunităţii, cu Mihai Sălceanu, titlul emisiunii: Arthur Piricsi – raport la 1.940 de zile 18.40 Mesager educaţional, cu Vasile Nechita, invitat Csaba Csintalan, titlul emisiunii: Părăsirea timpurie a şcolii, cauze şi soluţii 19.30 Ştiri 20.00 Agenda publică, cu Stela Cădar 21.30 Viaţa la ţară, cu Ioan Aniţaş, titlul emisiunii: Florile între pasiune şi afacere 22.30 Zone folclorice, cu Ioana Vladimirescu 23.30 Ştiri

Programul și oficialii meciurilor din fotbalul județean

Scris de Ionuţ Blăjean, 21 aprilie 2017 « Ştirea precedentă | Înapoi la index | Ştirea următoare »

Sâmbătă și duminică avem o nouă rundă în fotbalul județean. Se joacă în Liga IV Elite, Liga IV și Liga V. Juniorii încep de la ora 15:00, iar seniorii de la ora 17:00, cu puține excepții. Au fost anunțați și oficialii meciurilor, dar avem și arbitri din alte județe. Program:

Liga IV Elite (etapa 16)

Sâmbătă, 22 aprilie

• Carei – Dorolț II (15:00 seniorii, 13:00 juniorii, F. Chiș, V. Borza, A. Ilieș, L. Năstruț)

• Negrești – Apa (13:00 seniorii, 15:00 juniorii, L. Pop, K. Toth, A. Reday, I. Bujor)

• Doba – Beltiug (S. Kovacs, S. Neichi, Z. Kopriva, C. Por)

Duminică, 23 aprilie

• Moftinu Mic – Orașu Nou (brigadă din județul Bihor, B. Brudașcă)

• Vetiș – Tășnad (A. Moldovan, D. Costea, L. Lukacs, I. Borz)

• Micula – Decebal (brigadă din județul Bihor, I. Vigu)

 

Liga IV (etapa 14)

Seria A

Duminică, 23 aprilie

• Odoreu – Dumbrava (E. Pop, S. Tăbăcaru, D. Dan, C. Ziman)

• Lipău – Lazuri (C. Chiorean, A. Bauer, I. Bauer, E. Halici)

• Livada – Oar (brigadă din județul Maramureș, Ghe. Dumitraș)

• Păulești – Viile SM (C. Chiriloaia, C. Zsigrai, Cr. Pop, I. Iuhas)

• Medieșu Aurit – Halmeu (B. Tincu, A. Boroș, V. Barbos, S. Cseh)

• Certeze – Cărășeu (amânat)

Seria B

Duminică, 23 aprilie

• Andrid – Domănești (R. Bogda, M. Sician, G. Caba, F. Mulcuțan)

• F. Căpleni – Babța (brigadă din județul Sălaj, C. Dan)

• Ciumești – Sanislău (A. Peter, T. Iuhasz, V. Ardelean, Ghe. Niță)

• Berveni – AS Căpleni (L. Pop, F. Moisa, C. Miron, T. Kegyeș)

• Santău – Foieni (Ș. Bathory, S. Nagy, C. Man, V. Racolța)

• Cămin – Pișcolt (S. Kovacs, N. Sălăgean, P. Mașlinca, Z. Torok)

 

Liga V (etapa 16)

Seria A

Duminică, 23 aprilie

• C. Craidorolț – Supur (17:30, M. Câmpan, G. Costea, A. Sulyok, R. Chioreanu)

• Tiream – Hodod (Z. Schwartzkopf, M. Miklos, G. Călăman, A. Gherasim)

• Ghenci – Căuaș (G. Chiorean, R. Ursa, R. Botoș, Z. Rosz)

• Lucăceni – Marna (S. Petruț, D. Anton, T. Popescu, A. Kegyes)

Seria B

• Agriș – Homoroade (C. Girați, P. Paul, Bumbuc, I. Neichi)

• A. Craidorolț – Crucișor (15:00, M. Câmpan, G. Costea, A. Sulyok, R. Chioreanu)

• Dorolț III – Bercu (A. Hariș, A. Szabo, D. Orha, C. Kuki)

• Porumbești – Ardud (S. Raț, R. Pop, R. Miclăuș, I. Turtureanu)

Abonează-te acum Online!
Baby Trend
Adaugă un comentariu Ne păstrăm dreptul de a refuza publicarea comentariilor care nu respectă nişte reguli simple ale bunului simţ, care reprezintă atac la persoană, sau care sunt off-topic. Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.