Meciurile organizate de AJF Satu Mare în weekend

Scris de Ionuţ Blăjean, 18 septembrie 2021 « Ştirea precedentă | Înapoi la index | Ştirea următoare »

Vă prezentăm programul şi oficialii delegaţi la meciurile organizate azi şi mâine de Asociaţia Judeţeană de Fotbal Satu Mare.

Liga 4 Elite – Seria A (etapa 4)
Sâmbătă, 15:00-sen. / 17:00 – juniori
• Păuleşti – Decebal, teren Dara
A: Simon Elek
A1: Bathory Ştefan
A2: Jennifer Damian
Obs. Matei Claudiu
Sâmbătă, 17:15 – seniori / juniori – amânat
• Turul Micula – Ştiinţa Beltiug
A: Dragoş Bogdan
A1: Man Cătălin
A2: Popescu Tudor
Obs. Ziman Cornel
Duminică, 17:00 – seniori / marţi, ora 16:30 – juniori
• Recolta Dorolţ – Olimpia
A: Rebegea Ciprian
A1: Toth Kristian
A2: Kopriva Zsolt
Obs. Vigu Iosif
• Negreşti-Oaş – Oraşu Nou, teren Oraşu Nou
A: Codrea Cristian
A1: ă MM â
A2: Neichi Sergiu
Obs. Por Constantin

Liga 4 Elite – Seria B (etapa 4)
Sâmbătă, 15:00 / 17:00
• Tăşnad – Berveni, teren Carei
A: Kopriva Zsolt
A1: Maxi Cătălin
A2: Chiorean Raul
Obs. Tincu Bogdan
Duminică, 15:00 / 17:00
• Schwaben K. Cămin – Viitorul Vetiş
A: Kovacs Szabolcs
A1: Sălăgean Norbert
A2: Moisa Florin
Obs. Liviu Năstruţ
• Fortuna Căpleni – AS Căpleni
Brigadă din Sălaj
Obs. Pataki Zoltan
• Sanislău – Victoria Carei, amânat

Liga 4 – Seria A (etapa 3)
Duminică, ora 14:00
• AS Ghenci – Someşul Oar
A: Peter Alin
A1: Peter Iulian
A2: Juhasz Tibor
Obs. Morar Nicolae
• Moftinu Mic – Victoria Carei II
A: Popa Ionel
A1: Miron Ciprian
A2: Reday Arpad
Obs. Borz Ionel
Duminică, ora 17:00
• Vulturii Santău – Viitorul Lucăceni
A: Bogdan Răzvan
A1: Denis Gherman
A2: Batori Patrick
Obs. Kegyes Tibor
• Ciumeşti – Unirea Pişcolt
A: Bathory Ştefan
A1: Lukacs Levente
A2: Jennifer Damian
Obs. Dumitraş Gheorghe
• Kneho Urziceni- Platanul Marna
A: Popa Ionel
A1: Bonţidean Daniel
A2: Ardelean Vlad
Obs. Hriţiu Ciprian
• Frohlich Foieni – Termala Dindeşti
A: -Carei-
A1: Botos Roland
A2: Chiorean George
Obs. Mândreanu Remus
• Real Andrid – stă

Liga 4 – Seria B (etapa 2)
Duminică, ora 10:00
• Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit
A: Bauer Iosif
A1: Sabo Andrei
A2: Trella Zoran
Obs. Iuhas Ioan
Duminică, ora 14:00
• Homoroade – Voinţa Babţa
A: Pop Emanuel
A1: Man Cătălin
A2: Sas Bogdan
Obs. Turtureanu Ioan
Duminică, ora 15:00
• Speranţa Halmeu – Dumbrava
A: Mihai Marius
A1: Raţ Jr.
A2: Miclăuş Răzvan
Obs. Şuta Nicolae
Duminică, ora 16:00
• Sportul Botiz – Voinţa Lazuri (Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert, Halici Eugen)
Duminică, ora 15:00 – jun. / 17:00 – sen.
• Cetate Ardud – Someşul Odoreu
(Sabo Andrei, Estan Alex, Popescu Tudor, Chioreanu Radu)
• Voinţa Doba – Voinţa Turţ, amânat

Liga 5 (etapa 1)
Sâmbătă, ora 16:00
• Decebal II – Viitorul Viile SM
(Lukacs Levente, Sician Mihai, Estan Alex, Stoica Viorel)
Sâmbătă, ora 17:00
• Dindeşti II – Gloria Moftinu Mare
(Popa Ionel, Botoş Roland, Moisa Florin, Dorca Marcel)
• Unirea Bercu – Dorolţ II Dara
(Pop Emanuel, Coman Marius, Lauruk Ciprian, Racolţa Vasile)
Duminică, ora 17:00
• Olimpia Căuaş – Dacia Supur (Peter Alin, Dănuţ Mihuţ, Juhasz Tibor, Rosz Zoltan)
Duminică, ora 17:30
• Ugocea Porumbeşti – Înfrăţirea Tarna Mare (Mihai Marius, Raţ Jr., Miclăuş Răzvan, Kegyes Adalbert)

Abonează-te acum Online!
Adaugă un comentariu Ne păstrăm dreptul de a refuza publicarea comentariilor care nu respectă nişte reguli simple ale bunului simţ, care reprezintă atac la persoană, sau care sunt off-topic. Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.

Tastează numerele care apar! Exemplu: 7 5 unu şapte = 7517

  • Telefoane utile

    • Apel unic de urgenţă112
    • Ambulanţa0261-741111
    • Pompieri0261-711212
    • Agenţia CFR0261-711002
    • Distrigaz0261-710928
    • Informaţii CFR0261-768704
    • Deranjamente Electrica0261-929
    • Poliţia0261-807777
    • Informaţia Zilei0261-767300
    • Apaserv (apel gratuit, non stop)0800-827-776
    • Urgenţe E.ON Gaz (tel verde)0800-800-928
    • Jandarmeria0261-769-760
    • Poliţia Locală0261-727020
    • CMJ0261-717123, 716513
    • Intervenţii microcentrale0742.708.708
    • Depanare ACR0744792297
    • Depanare auto NON-STOP0733-507026, 0744-507026
    • Spitalul Judeţean I0261-727050
    • Spitalul Judeţean II0261-715696
    • Stomatologie, Urgente0771.049.416
    • Refugiu de noapte0261-750135
    • Agenţia TAROM0261-712795
    • Autogara0261-768439
    • R.A. Transurban0261-721971
    • Prefectura0261-716309
    • Primăria Satu Mare0261-807569, 807553
    • SC RDS SA0361-400.401
    • Pompe funebre0261-716590
    • Agenţie de turism0261-737915
    • Protecţia Consumatorilor (tel verde)0800-080-999
    • Locaterm (non-stop)0261-733693
    • Birou teritorial anticorupţie0261.759.780
    • Anticorupţie MAI0261-710.690
  • Curs Valutar

  • Arhivă articole Informaţia Zilei

  • Dacă vrei ca reclama ta să apară aici, sună la 0261.767.303 sau 0724.103.517