Program ITV: 00.00 Audienţe în direct, cu Sergiu Podină, invitat Voinea Ungureanu, titlul emisiunii: Piaţa imobiliară din Satu Mare în 2017 (reluare) 01.00 Agenda publică, cu Stela Cădar, invitaţi Claudiu Ţinca, Ovidiu Popa, Marius Gînţă, titlul emisiunii: Suntem în siguranţă la manifestările cu public numeros? (reluare) 02.30 Panoramic sportiv, cu Ionuţ Blăjean, invitaţi Bogdan Faur, Marius Botan, titlul emisiunii: Unirea Tăşnad ia startul în Liga 3 03.27 În slujba comunităţii, cu Mihai Sălceanu, titlul emisiunii: Dorel Coica-raport la 2.920 de zile 04.38 Sănătate, frumuseţe, stil, cu Ioana Vladimirescu 05.31 Iată omul, cu Gabriel Ghişan, invitat Arnold Bekes 06.30 Gimnastica de dimineaţă, cu Ioana Zaharia, cu antrenoarea Prinzinger Zsoka 07.00 Ştiri 07.30 Gimnastica de dimineaţă, cu Ioana Zaharia, cu antrenorul Willy 08.00 Audienţe în direct, cu Sergiu Podină, invitat Voinea Ungureanu, titlul emisiunii: Piaţa imobiliară din Satu Mare în 2017 (reluare) 09.00 Gimnastica de dimineaţă, cu Ioana Zaharia, cu antrenoarea Prinzinger Zsoka 09.37 Cultură, cu Ioan Aniţaş, invitaţi Gheorghe Cormoş, Constantin Triţă, Andrada Silvana Tcacenco, titlul emisiunii: Interferenţe poetice 10.27 Panoramic sportiv, cu Ionuţ Blăjean, invitaţi Bogdan Faur, Marius Botan, titlul emisiunii: Unirea Tăşnad ia startul în Liga 3 11.20 Teleshopping 11.30 Agenda publică, cu Stela Cădar, invitaţi Claudiu Ţinca, Ovidiu Popa, Marius Gînţă, titlul emisiunii: Suntem în siguranţă la manifestările cu public numeros? (reluare) 13.00 Ştiri 13.37 În slujba comunităţii, cu Mihai Sălceanu, titlul emisiunii: Dorel Coica-raport la 2.920 de zile 14.36 Teleshopping 14.55 Zone folclorice, cu Ioana Vladimirescu 16.03 Mesager educaţional, cu Vasile Nechita, invitat Aurel Pop, titlul emisiunii: O călătorie la Istanbul 16.50 Viaţa la ţară, cu Ioan Aniţaş, titlul emisiunii: Un muzeu inedit la Viile Satu Mare 17.46 Sănătate, cu Mihaela Ghiţă, invitat Aracs Loredana, titlul emisiunii: Cum depistăm precoce cancerul la sân? 18.30 Audienţe în direct, cu Sergiu Podină 19.30 Ştiri 20.00 Agenda publică, cu Stela Cădar 21.30 Iată omul, cu Gabriel Ghişan, invitat Laura Diana Bota 22.30 Educaţie ecologică, cu Cristina Bursuc, invitaţi Mia Chereji, Liliana Mărcuş, titlul emisiunii: Micii ecologişti de la Şcoala Ion Creangă 23.30 Ştiri

Meciurile din fotbalul judeţean

Scris de Ionuţ Blăjean, 19 mai 2017 « Ştirea precedentă | Înapoi la index | Ştirea următoare »

Asociaţia Judeţeană de Fotbal Satu Mare a publicat programul meciurilor din judeţ de la sfârşit de săptămână. Ora oficială este 18:00 pentru seniori, cu mici excepţii. Program şi oficialii delegaţi:

Liga IV Elite (etapa 20)
Vineri, 19 mai
• Beltiug – Decebal (brigadă Sălaj, C. Dan)
Sâmbătă, 20 mai
• Negreşti – Moftinu Mic (ora 11:00, B. Tincu, D. Orha, C. Zsigrai, Ghe. Dumitraş)
• Doba – Vetiş (Ş. Peneghi, K. Toth, F. Roşu, Z. Torok)
• Micula – Oraşu Nou (15:00, Ş. Bathory, Cr. Pop, D. Costea, C. Ziman)
Duminică, 21 mai
• Dorolţ II – Tăşnad (S. Kovacs, Z. Kopriva, N. Sălăgean, Z. Pataki)
• Apa – Carei (C. Chiriloaia, V. Deac, S. Tăbăcaru, C. Por)

Liga IV (etapa 18)
Seria A
Sâmbătă, 20 mai
• Oar – Halmeu (E. Pop, R. Miclăuş, M. Miklos, T. Kegyes)
Duminică, 21 mai
• Medieşu Aurit – Lipău (A. Peter, T. Juhasz, V. Borza, E. Halici)
• Păuleşti – Odoreu (S. Raţ, C. Man, R. Botoş, I. Borz)
• Lazuri – Certeze (B. Tincu, D. Orha, C. Zsigrai, I. Bujor)
• Viile SM – Dumbrava (C. Chiorean, A. Bauer, I. Bauer, V. Stoica)
• Cărăşeu – Livada nu se dispută

Seria B
Sâmbătă, 20 mai
• Cămin – F. Căpleni (F. Chiş, A. Ilieş, V. Ardelean, R. Alfater)
Duminică, 21 mai
• Santău – Andrid (ora 15:00, Ş. Bathory, S. Nagy, A. Sulyok, L. Năstruţ)
• Babţa – Berveni (E. Pop, A. Estan, S. Nicolas, V. Racolţa)
• Ciumeşti – Pişcolt (Ş. Peneghi, G. Chiorean, M. Vass, G. Meninger)
• AS Căpleni – Sanislău (C. Rebegea, L. Lucaks, S. Petruţ, I. Vigu)
• Foieni – Domăneşti (A. Moldovan, T. Popescu, V. Boje, B. Brudaşcă)

Liga V (etapa 20), duminică
Seria A
• Căuaş – C. Craidorolţ (Z. Schartzcopf, S. Szakacs, F. Moisa, Z. Rozs)
• Hodod – Lucăceni (ora 17:00, M. Câmpan, D. Anton, V. Cherecheş, S. Cseh)
• Ghenci – Tiream (L. Pop, A. Reday, Baracsi, Ghe. Niţă)
• Supur – Marna (amânat)

Seria B
• Bercu – Agriş (C. Merkli, M. Sician, M. Bumbuc, C. Matei)
• Ardud – Homoroade (A. Mandi, T. Cereteu, V. Bale, I. Turtureanu)
• Dorolţ III – A. Craidorolţ (A. Kovacs, G. Caba, P. Căliman, M. Pintea)
• Crucişor – Porumbeşti (amânat)

Abonează-te acum Online!
Adaugă un comentariu Ne păstrăm dreptul de a refuza publicarea comentariilor care nu respectă nişte reguli simple ale bunului simţ, care reprezintă atac la persoană, sau care sunt off-topic. Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.